SONCAP BELGESİ NASIL ALINIR

SONCAP BENGESİ NEDİR.

Nijerya İhracat uygunluk belgesi olarak adlandırılan SON (Nijerya Standartlar Organizasyonu) belgesi nasıl alınır.

Ezhar kurumsal firmamız nijerya SONCAP belgesi yükleme gözetimi konteynır tır hava yolu veya gemi gözetimleri gerçekleştirerek belgenin yanınlanmasını saplar.

SONCAP BELGESİ NASIL ALINIR

Normalde bu tür belgelendirme işlemleri Her zaman zor dökümantasyon içerir. Ancak SONCAP belgesini almak için Ezhar kurumsal çözüm ortağınız sizlere tadarikçi desteği sunmaktadır.Çok kısa bir sürede işlemlerin yürütülmesi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

SONCAP BELGESİ VEREN KURULUŞLAR NELERDİR.

Ezhar kurumsal firması SONCAP belgesi veren kuruluşlar olarak sizlere dopru zamanında kalite standartlarına uygun olarak gerçekleşecek işlemleri sağlamanızı yürütür.Nijerya Türkiye ile yaptığı ticari ilişlilerde istediği Gümrük belgesi bir nevi pazara giriş belgesi olarak adlandırılır. Gümrük beyanı yanınlandığında yapılacak olan SONCAP belgesi çalışmaları Ezhar kurumsal şirketimiz sizlere profesyonel destek vermektedir.

Türkiyeden İthal ürünleri EZHAR KURUMSAL , Nijerya'nın SONCAP gereklilikleri uyarınca uygunluk değerlendirmesi ... Standartlar Kurumu tarafından SONCAP Belgesi'nin ithalatçıya verilebilmesi için gerekli çalışmalarını yapar. İhracatçı eksik veya uygun olmayan herhangi bir test raporu yada konşimentosu var ise Ezhar kurumsal firmamız tarafından temin edilebilmektedir.

2019 yılında Nijerya Soncap belgesi için bagzı değişikikler gelmiştir. Mesela bir makina grubunda CE belgesi haricinde TÜRKAK Akreditayonlu bir test raporu istenmektedir. Makina için IEC 60204-1 standartlarına göre yapılmış test raporu , Aydınlatma grubu için 60598-1 standartlarına göre test raporu istenmektedir. Soncap belgesi için yıllık kayıt yaptırmak için Akredite laboratuvarımızda testleri gerçekleştirin. Daha sonra SONCAP BeLgEsi için CoC alabilirsiniz.

 

Saso Belgesi Destek: Ezhar Kurumsal

TEL : 0216 393 32 32

CEP: 0507 079 76 49

www.ezhar.com.tr

Saso veya soncap  Belgesi Başvuru: info@ezhar.com.tr