CEZAYİR - İHRACAT UYGUNLUK BELGESİ

              Cezayir  Mevzuatına uygun Gümrük işlemleriniz için Geçerli bir CoC olması gerekmektedir.Cezayire gidecek olan ürünlerin Yükleme öncesi fiziksel denetim gerçekleştikten sonra verilecek olan Belgenin adıdır.

Ürünleriniz İthalatçı ve ihracatçı tarafından üçüncü taraf gözetimi gerçekleşmeden Gümrük kapısına geldiğinde zaman ve maliyet kayıplarının önüne geçmek için Ezhar Kurumsal Kalite firması uzman denetçi kadrosu sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Ürünkerin Uygun olduğu tespit edilince Uygunluk belgesi verilir.

Dünyanın Her yerinde Fiziksel denetim gerçekleştirerek Yükleme öncesi CoC belgenizi almak için iletişime geçiniz.

Ticaret Bakanlığına Baglı Uluslar arası gözetim şirketleri arasında bulunan EZHAR firmamız TÜRKAK akreditasyon alanında Konteynır, Kamyon, Tır , Yükleme esnasında hasarsızlık , Miktar kontrolü , 3.taraf gözetim olarak hizmet vermektedir. Bu sebebten dolayı Cezayir comformity of Certificate tam yetkilidir.

CEZAYİR - İHRACAT UYGUNLUK BELGESİ (Certificate Of Comfotmity)

CEZAYİR TARAFINDAN SERBEST SATIŞ SERTİFİKASI

Cezayir İhracatında , Cezayir ihracat uygunluk belgesi CoC istenmektedir. Özellikle Bu alanda Akredite olmuş firmamız Uluslar arası gözetim şirketi olma özelliğine sahiptir. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Uluslar arası Gözetim şirketi , kara ve Deniz taşımacılığı TÜRKAK gözetim ve denetim yetkisine sahip olan firmamız Cezayir Hükümeti ile uluslar arası anlaşma sonucu CoC sertifika Certificate of comformity yetkisine Sahiptir.

  1. Cezayir İhracat Belgesi almak için ne yapılır.
  2. Ticati fatura (commercial invoice)
  3. Ürün HS kodları
  4. Yükleme yeri ve Tarihi
  5. Ürün CE belgeleri
  6. Firma Kalite Belgeleri ( ISO 9001:2015)
  7. Konteynır Kamyon veya Tır yükleme yeri tarihi ve zamanını söylemeniz yeterli olacaktır.

Dünyanın her yerinde uygunluk değerlendirmesi programları idare etmedeki onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde, gönderilen malların Cezayir'in şartlarına uygun olmasını sağlamak için ihracatçılara etkili ve kapsamlı çözümler sunmaktayız.

 

Ezhar Group İhracat Belgeleri Operasyon Şefliği ;

Tel : +90 0216 393 32 32 ( 11 )

Adres: Aydınlı Mahallesi. Patlayıcı Maddeler Yolu Caddesi. Beyoğlu Sanayi Sitesi. D1 Blok No:26 Tuzla/İstanbul/Türkiye

NEDEN EZHAR GROUP Seçmeliyiz?

Müşteri odaklı, Müşteriye 24 saat hizmet eden Özellikle ihracat belgeleri, test ve gözetim alanında akredite olmuş firmamız, Tecrübeli öz verili kadrosu ile Cezayir (CoC) ithalat ve ihracat yapan firmaları destekliyoruz.

 

 

Cezayir Belgesi Nedir.

Cezayir Belgesi Nasıl Alınır

    Tel : +90 0216 393 32 32 ( 11 )

Mobil : 0507 079 76 49