about-banner-image
blog-image

Ürünlerinizi A.B.D., Kanada ve Uluslarası diğer marketlere satmak istiyorsanız CSA Group’u tercih etmeniz sizin için en doğru seçim olacaktır.


American Water Heater, Apple, Bata, CFM Majestic, Delta Faucet, GE, Hewlett-Packard, Hubbell Lighting, Hobart, IBM, Intermatic, IPEX, Kaufman, Lennox Industries, Mitsubishi, Moen, North Safety, Sanyo, Whirlpool ve benzeri binlerce üretici firma Kanada ve A.B.D. için Ürün Testleri ve onayları konusunda CSA Group markasına güvenmektedir.


Best-Buy, Canadian Tire, The Home Depot, JCPenney, Lowes, RadioShack, Sears, Spiegel, Wal-Mart ve daha pek çok Büyük Perakende Mağazası, CSA markası taşıyan ürünleri güvenle satışa sunmaktadır.


CSA Group; Standards Council of Canada (SCC) tarafından akreditedir ve Occupational Safety and Health Administration (OSHA) tarafından NRTL ( Nationally Recognized Testing Laboratory ) olarak tanınmıştır.


CSA Ürün Güvenliği Markaları; A.B.D. ve Kanada’daki Mesleki Sağlık ve Güvenlik Kuruluşları, Elektrik, Gaz, İnşaat, Sıhhi Tesisat ve daha pek çok sektördeki Yerel Otoriteler tarafından kabul görmektedir.


CSA markaları dünya çapında milyonlarca insan için güvenilirliğin simgesidir, çünkü:

 

• CSA markaları, ürünün ilgili American National Standards Institute (ANSI), Underwriters Laboratories (UL), Canadian Standards Association (CSA), NSF International (NSF) ve diğer güvenlik ve performans standartlarına göre test edildiğini ve gereklilikleri karşıladığını kanıtlar.

• CSA Group, Kuzey Amerika’da Ürün Testleri ve Belgelendirmesi konusunda 1919 yılından beri süregelen tecrübesiyle bir lider konumundadır.

• CSA Group, Kuzey Amerika’da, tüketici güvenliği için standartları geliştirmek amacıyla International Association of Electrical Inspectors (IAEI), the Electrical Safety Foundation International (ESFI), Health Canada, provincial regulators, ve U.S. Consumer Product Safety Commission (CPSC) ile yakın işbirliği içerisinde çalışır.

• CSA Group tarafında yapılan testler A.B.D. deki başlıca Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları (IAPMO and ASSE gibi) tarafından kabul görür.

• Dünya çapında bir çok ülkede yetkilendirilmiş CSA Group bölge temsilcileri, CSA belgeli ürünlerin seri üretim dahilinde de uygulanan standartları karşıladığından emin olmak için, her yıl 50,000‘den fazla fabrika denetimi gerçekleştirmektedir.